ADENEL RAHATLIĞI BİLGİSİ

ADENEL RAHATLIĞI BİLGİSİ

Rakka dizisi örneği ve obsedörlerin nasıl pislikler olduğunu açıkladıktan sonra kimileriniz belki benim kadar rahat olmayıp, benim bu kadar olumsuzluk ve sorun varken rahat olmamı anlamanız konusunda zorluklar çekiyor olabilirsiniz düşüncesi ile bu durumu bir örnekle daha açıklayarak, bütün gerçek sorunların ve obsedör tehlikelerin geride kaldığını açıklamak istiyorum...

Bu durumu bir tarla ve tarlaya ekilen mahsül ve ondan alınan ürünler şeklindeki örnekle açıklayabiliriz. Öncesinde tarla boş olur ve sonrasında tarla sürülür ve tohumlar ekilir ve sonrasında tohumlar büyüyerek mahsül alınır. İşte bizim endişelenmemiz gereken ve tehlikeli olan durumlar ilk zaman olarak adlandırdığımız tarlanın boş olması zamanlarıydı, bu zaman geçtikten sonra obsedör tehlikenin tamamen bitmiş olması söz konusu olur ve tarla ekildikten hele birde mahsül alınmaya başlandıktan sonra tehlikenin t'si bile söz konusu edilemez.

Obsedörler ve oluşumları tarla boşken yapabildiklerini yapabilmekle ilgili olurlar, yani dünya, yanılgı dünyası zamanlarındayken, ancak biz şu an tarladan mahsül alma durumundayız ve bunun geri dönüşü yok ve bu tarla bu şekilde bu üç aşamadan geçme özelliklerindedir, yeniden boşalması ve ekilmesi gibi bir özelliğide olmayan bir tarladır ve bende tarladan mahsül alma durumlarını yaşarken ve yaşatırken rahatsız olmam söz konusu olamaz, endişelenmem söz konusu olamaz, durumu, olayları, geçmişi, obsedörleri ve oluşumlarını ve onların özelliklerini çok iyi bildiğimden, bu rahatlığım ve bu kadar kötülük ve olumsuzlar içinde bulunan alanlarla karşı karşıya olmamıza rağmen mutluluğum, işte bu sebepledir. Bu sağlamayı çok iyi bilmemden kaynaklanmaktadır ve işte sizler arasında da endişe yada tedirginlikler söz konusu ise, bu örneği hatırlayarak bütün endişelerinizin artık yersiz olduğunu düşünebilirsiniz.

Obsedör istilası ve obsesyon tehlikesi tamamen bitmiştir ve bu konuda hiç bir tehlike ve sorun söz konusu değildir, bizler şimdi mahsül toplama zamanlarındayız ve bu durum kendisine özel rahatlığı ve mutluluğu yaşatan özelliklerdedir ve ben bunu çok iyi biliyorum. Sizde bilin.

Sevgiler. Tık.