Sevgi her şeyden güçlüdür Valerian.... ( Valerian: Bin Gezegen İmparatorluğu )

5 Mayıs 2021 Çarşamba

Videolar Hakkında Bir Açıklama.... Sizin İçin Bir Video, Sevgiye Uyumlu Bilgilerle Hazırlanan...

Sevgiye Uyumlu Bir Şekilde Sizler İçin Hazırlanmış İyi Bilgiler Uygulama Videoları


Videolar Hakkında Bir Açıklama....

Varlıksal alanlarınızın ne kadar güçlü ve özellikli enerjetik oluşumlar olduğundan bahsetmiştik, sizin gördüğünüz şeyler bir projeksiyon misali görme duyunuz, zihin duyunuz, farkındalık duyunuzun enerjilerine yansımaktadır ve bu yansıyan şeyler bilgiler olduğu zaman enerjiler bu bilgilere göre yapılanma haline girmektedirler ve özellikle bunun bilincinde olarak yapılandırılmış olan bir uygulama ise bu videolar gibi, duyusal alanlarınızdaki enerjileriniz bilgileri algılayarak sanki okumuşsunuz gibi sizin yerinize bilgide yazan anlam ile ilgili yapılanmaktadırlar. Bu videolarda duyularımızdaki kısıtlayıcı tesirleri yok etmek, duyularımızı temizlemekle ilgili, sitedeki bilgilerin resimler şeklinde sürekli dönmesi haliyle hazırlanmış ve sürekli izlendiği zaman o bilgilerle daha yakın olmamızı sağlayan video uygulamalarıdır. Ancak videodakiler, Vil Solivyes'in kendisine özel hazırladığı bilgilerden oluşmaktadır, bunların size tabiki bir zararı olmaz, ancak videoda ismi geçen kişi Vil Solivyes'tir ve sizlerde buna benzer kendi video uygulamalarınızı yaparak izleyerek sanki iyi bilgileri okuyormuş gibi varlığınızı iyi bilgilere alıştırıp, kötü bilgi olan tesirleri yok etmek konusunda daha hızlı çalışmış olursunuz. Varlığınıza izlediğiniz şeyin amacını belirtip içerisindeki bilgileri sevgiye uyumlu ve duyularınızı temizlemek amacı ile hazırladığınızda nasıl hazırlarsanız hazırlayın videonun şeklinin şemalinin önemi yoktur. Çok hızlı geçmesine kanmayın, varlıksal alanlarınız bunları algılayabilir özelliklerdedir, bizim gözlerimiz kısıtlıdır. Videolar kısaca, Sevgi bilgilerinin bir araya getirilerek izlenmesi ve varlıksal alanlarımızın daha çabuk sevgiye uyumlanması için hazırlanmış, fırsat buldukça izlememizin iyi olacağı uygulamalardır. Bana sorarsanız, bu videoları örnek alarak sitedeki bilgilerden içerisine kendi isimlerinizi yazarak kendi özel videolarınızı oluşturabilirsiniz. Sizler için sitedeki bilgilerden hazırladıklarımı birazdan yüklüyorum, isterseniz onları kullanabilirsiniz. 

İYİ BİLGİLERİN DÜŞÜNSEL ALANLARI
Aynı zamanda bu gibi çalışmalarınızı kendinize ait olan platforma da paylaşın, bunun nedeni bu çalışmalar varlıksal alanlarınızla ilgili olduğu için bunu yaşıyor olmanızı ispatlayan bir iş olmakla birlikte, varlıksal alanlarınızın da çok daha ciddiye almasını sağlaması ile birlikte, en önemlisi bu gibi çalışmalarınız sizler için görünmeyen alanlarda düşünsel alanlar oluşturmaktadır ve bu düşünsel alanlar anlamlarınca sizleri korumaktadır. Bu yayınlanan videoların bile kendilerine ait pozitif düşünsel alanları vardır ve bu gibi pozitif çalışmalarınızı saklamayın, bir blog adresi açın, google bu konuda çok başarılı, blog, hem çok kullanışlı hem de çok özgür, sınırsızlık gibi bir çalışması var, blog açarak, birilerinin takip etmesini önemsemeden sizinle ilgili düşünsel alanlar oluşturarak sizi koruduğuna inanarak çalışmalarınıza devam edin.. Ben özellikle bazı şeyleri bana özel olmasına rağmen paylaşıyorum. Hem size örnek olması için hem de düşünsel alanları ile işim olduğu için, zaman öyle gelecek ki, o düşünsel alanları hissedeceksiniz..... 

Vissa Bilgileri ve Sevgi Bilgileri
Bu açıklama ile yeniden belirtmiş olayım, Vissa isimli bilgiler bütünlüğünü gördüğünüzde O'nun benim kendi oluşturduğum, sonrası içinde bilgilerin bulunduğu, içindeki bir çok kelimeyi belki anlamayacağınız, bana özel yeni kelime ve anlamların, devrik cümlelerin bulunduğu, size garip bile gelebilecek konuların olduğu bilgiler bütünlüğüdür. Bir çok yazımda sizde zamanla kendi bilgilerinizi oluşturmalısınız gibi sözlerden bahsetmişimdir, işte tıpkı benimki gibi, içeriği sevgiden çok daha kapsamlı ancak bu benim bilgi ve tecrübem durumunda, ve o kadar çalışma sonrasında oldu, Vissa bilgileri sizinle ilgili olmamakla birlikte, içinden tabii ki örnek alacağınız ve faydanıza olacak bilgilerinde olmasının söz konusu olması ile Sevgi Bilgiler Bütünlüğünü tam olarak sizler için hazırladım. Sevgi Bilgilerini bir başlangıç aşaması olarak alıp, sonrasına üzerine kendiniz eklemeler yapabilirsiniz. Sevginin açıklamaları da, içeriği de, olması gereken gibi imkanlarla dolu ve eksiklik aratmayacak durumda. Sevgi ile başlayıp sizlerde kendi bilgilerinizle kendi alemlerinizi, kendi yaşamınızı, kendi evreninizi, kısaca kendinizi siz yaratmalısınız...

Sevgiler.

JİZAVA / Hakikatle İlgili Olmanıza Engel Olan Bütün Bilgilerin ve Engell...

VİSSA, VİL SOLİVYES, Duyu Temizleme Bilgi Uygulama Videoları

VİSSA, Varlıkları Olumsuz Etkileyen Eylemler

TESİVSİ, Duyularımızdaki ve Çevremizdeki Bütün Tesirleri Yok Etmek İçin

3 Mayıs 2021 Pazartesi

Cesaret, Korkaklığın, Korkuya Sebep Olan Konuların Bilgi ve Zeka ile Yok Edilmesi Durumudur.../ Anekdotlar, Aydınlatıcı Bilgiler

Cesaret, korkaklığın, korkuya sebep olan konuların bilgi ve zeka ile yok edilmesi durumudur. Tehlikeli ve korkutucu gelen sorunları görüp, onu bilgi ile, akıl ve mantık süzgecinden geçmiş yöntemlerle halledebilme yeteneğidir. Korkulan bütün olayların arkasında bilgisizlik söz konusudur. Bilginin olduğu yerde korku olmaz ve haliyle cesaret yaşanır. Cesaret, bir güç gösterisinin söz konusu olduğu sırada kendini ortaya atarak umarsızca herkese gücünü ispatlamak ve onları mağlup etmeye çalışmak demek değildir. Cesaret, kendisindeki bilgi ile aklını ve mantığını kullanarak, O'na korkutucu ve tehlikeli gelmeye çalışan olayların üstesinden en asgari zararla ve çaba ile çıkabilme yeteneğidir ve buda bir zeka işidir. 

Cesaret Nedir? Korku Nedir? Korkuların Üstesinden Nasıl Gelinir? Cesaret ve Korkunun Felsefi Tanımı

Bilginin İradesi Kanunu Nedir?... / Anekdotlar, Aydınlatıcı Bilgiler

Ve bilgiler, içeriğindeki anlamları yaşatabilen özelliklerde olup, bu anlamların yaşanması durumunda başka varlık ve alanların bilgileri ile çakışan bilgiler söz konusu olduğunda bilgiler, içeriğindeki anlamda özgür iradeye uygunluğu ile diğerine üstün gelir ve anlamını yaşatır. Bu durum bilginin üstünlüğünü sağlayacağı özel bir etkiye sahiptir ve bilgilerdeki haklılık, bu şekilde ortaya çıkar. Haklı olan bilgi, özgür irade kanununa uyumlu olarak oluşturulmuş olan bilgidir ve haksız olan bilgide, ne yazarsa yazsın, yada ne kadar, hiç bir önemi olmadan bu haklılık ile ilgili olan anlamı, dolayısı ile bilginin elindeki gücü alamaz, yok edemez. 

Bilginin İradesi Kanunu Erdemsel Özelliği, Bilgilerin İradesini ve Uygulatılması İle İlgili Kanunu Açıklayan Felsefi Görüş

Annelik ve Babalık Üzerine Felsefi Bir Yazı... / Anekdotlar, Aydınlatıcı Bilgiler

Annelik, dünya hayatındaki varlıkların şimdiye kadar tanık olduğu en kapsamlı, ideal, sahiplenici, koruyucu, birleştirici, fedakar, sevgi dolu, en küçük varlıksal hiyerarşi olan aile kavramını en iyi şekilde yönetebilme özellikli, kendisini en iyi şekilde sevginin uygulanması haliyle ifade ettiğimiz, sevgi bilgilerine yakışma şeklinde bir durumu yaşatan, hiç bir şekilde sevgiye ters bir davranışın olamadığı, aksine kendi özellikleri ile daha fazla mücadeleci, daha fazla korkusuzluk, daha fazla istikrar, daha fazla kararlılık, daha fazla cesaret, daha fazla azim ve çaba, daha fazla inanç ve çalışkanlık ve benzeri erdemlerin oluşmasına neden olan özellikleri ile yaşatılan bir erdemdir ve kişiliği şekillendiren ve kesinlikle gerçekten istemeden ve beğenmeden ve içeriğini özümseyerek uygulamadan olunamayan erdemsel bir özelliktir annelik. Dünya şartlarında bunu yaşatamayan varlıklar örnek değildir, bu anneliğin olması gereken tanımıdır.

Annelik ve Babalık Erdemsel Özelliği, Annelik Nedir?

2 Mayıs 2021 Pazar

Gerçeğin Tek Olması... / Anekdotlar, Aydınlatıcı Bilgiler

Gerçeğin tek olması tanımından sonra o teklikle ilgili olan cevabı bulmak artık çok daha kolay bir hale gelmektedir. Ve bu teklik durumu kendisini ispatlar özellikleri ile gelmektedir çünkü gerçek, içeriğinde açıkladığı bilginin yaşamdaki örneklerini bildirecek yapılanma ile kendisini tarif eder. Ve bu iki özelliğin bir bütün şeklinde çalışması ile o konunun gerçek olduğu anlaşılır, hissedilir, bilinir. Bu karşıda gördüğünüz rengin mor olması ve bunun tek bir açıklaması olması ve bu morluk durumunun karşıda görünür özellikleri ile bulunması, kimsenin ona sarı diyememesine neden olur ve bu durum, her yerde şekilde ve durumda o karşıdaki görünenin mor olduğunu ispatlar. 

Tek gerçek, ispatlayan reddedilemez bilgisi ile belki de moru hisseden varlıksal özellikleriniz bile bunun gerçek olduğunu bildirebilir. Çünkü gerçekler böyle bir yapılanma ile ortaya çıkar. Gerçekler ortaya çıkmadan önce yapılan araştırmalarda, içeriğinde bu kadar kesin ve net bir şekilde açıklamalar bulunana kadar yapılması gereken çalışmalar olur ve işte, gerçeğin nasıl bulunacağını bu tanımlamalarla anladıktan sonra artık bu şekilde aradığınız gerçekleri bulmak için derin bir araştırma içine girebilirsiniz ve bu tanımdaki gibi reddedilemez açıklamasını, bilgisini bulduktan sonra gerçeği bulduğunuzu düşünebilirsiniz ve bu şekilde bir çalışma ile devam eden varlıksal yapınız, zamanla bununla ilgili olarak erdem ve sonrasında duyu olarak yapılanır ve siz, artık gerçekleri çok daha kısa sürede çalışmalarla ve kolay bir şekilde bulabilen varlıklar haline gelirsiniz.